W ostatnich tygodniach spłynęło do nas wiele próśb o darowiznę foteli. Najczęściej apelują o to rodzice ciężko chorych dzieci, którzy w naszych produktach odnajdują nie tylko nowoczesne kolorowe siedziska, ale również mebel pomocny w codziennej rehabilitacji i pielęgnacji swoich pociech.

Fotele Fatty swoimi właściwościami powodują rozładowywanie napięć mięśniowych, możliwość bezwysiłkowego zajmowania pozycji i pełne dopasowanie się do ciała użytkownika. Na fotelach FATTY można wygodnie siedzieć, leżeć lub nawet drzemać.

W związku z tym cieszą się dużym zainteresowniem wśród osób z problemami mięśniowo-kostnymi oraz osób narażonych na nadwyrężenia układu ruchu. Częstymi klietnami są szkoly rodzenia i przyszłe mamy, które znajdują większe wytchnienie na “plastycznym” fotelu niż na sztywnej kapapie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć produktów Fatty z przyszłą mamą:

http://sklep.fatty.pl/go/_galleries/?gid=27

Fatty jest również wrażliwy na problemy zdrowotne naszych najmłodszych przyjaciół. W ostatnim czasie pomagliśmy małej Ali, która jest bardzo chora. Zapraszamy do odwiedzenia jej bloga i przeczytania opinii jej mamy na temat naszych produktów:

http://alawokularach.blog.onet.pl/

Fatty jest meblem uniwersalnym. Użytkuja go dzieci, nastolatkowie, rodzice i dziadkowie. Szeroka gama wyboru produktów i materiałów zapewni każdemy mozliwość indywidulanego dobrania naszego produktu na miarę własnych potrzeb. Wejdź i zobacz sam!

http://sklep.fatty.pl/