Le Petit Olivier to prowansalskie źródło piękna z Francji. Pierwsza linia ultra odżywczych i regenerujących kosmetyków wzbogaconych najczystszą, markową oliwą z oliwek z Baux de Provence przeznaczona dla skóry suchej i wrażliwej. Misja Le Petit Olivier to wykorzystywać dobroczynny wpływ natury czerpiąc bezpośrednio z kulturowego i duchowego bogactwa regionów. Marka oferuje kompletne linie produktów do pielęgnacji ciała: mydła, żele pod prysznic, szampony do włosów i odżywki do włosów.

Organiczne szampony, odżywki i żele pod prysznic stworzone zostały w oparciu o naturalne składniki aktywne. Wszystkie produkty z tej linii posiadają certyfikat ECOCERT, nie zawierają Parabenu ani Phenoxyethanolu, nie zawierają silikonu ani syntetycznych zapachów (100% naturalnego aromatu), nie są testowane na zwierzętach oraz posiadają opakowania, które można w 100% poddać recyclingowi.

Uzupełnieniem linii organicznych żeli pod prysznic jest nowa linia mydeł Le Petit Olivier, która również posiada certyfikat ECOCERT oraz BIO. Mydła wzbogacone naturalnymi składnikami (Olej Arganowy, Mleczko Królewskie, Olej Migdałowy) powstały na bazie organicznego oleju palmowego, który chroni środowisko naturalne i zapobiega wycinaniu plantacji drzew palmowych. Odkryj dzięki nim gładkość swojej skóry.

Kosmetyki Le Petit Olivier inspirowane Prowansją i jej zapachami szybko zyskały sobie popularność na całym świecie. Teraz można je już zakupić w sklepie cedrynek.pl

 

Ewa cedrynek.pl