Często  zdarza się, że musimy zająć się bardzo porysowaną powierzchnią, na której występują liczne zarysowania i uszkodzenia powierzchni. Aby je usunąć i przywrócić elementom samochodu dawny połysk niezbędne jest użycie odpowiednich materiaów polerskich. 

Skup się na dwóch środkach polerskich doskonale sprawdzających się przy polerowaniu bardzo porysowanych lakierów.

Polerska Pasta P01 Auto Plast Product jest intensywnie ściernym środkiem polerskim ocharakterze emulsji ściernej w skład której wchodzą niezwykle twarde i ostre cząsteczki ścierne oraz węglowodory rozpuszczalne w wodzie. Dzięki użyciu odpowiedniej twardej gąbki umożliwia uzyskiwanie bardzo dobrych efektów jeśli chodzi o intensywne ściranie.

Pasta polerska FAST CUT - 09374 - 3M to bardzo dobra pasta polerska umożliwiająca usuwanie zarysowań z różnorodnych powierzchni, na których odcisnął się ślad czasu i widać nawet głębokie zarysowania. Pastaa często używana jest do polerowania starych powłok lakierniczych. Najlepsze efekty daje użycie jej z gąbką polerską pomarańczową 3M 09550 lub futrem polerskim, którego działanie polerskie jesrt najbardziej intensywne.

Jeśli również Twoim problemem jest potrzeba odnowienia lakieru na samochodzie, który utracił swoją dawną świetność - spróbuj wykorzystać jeden z wymienionych środków. Gwarantują one dużą skuteczność działania i wyjątkowo elegancki efekt koncowy.

M G