Pod tajemniczą angielską nazwą bodystocking kryje się jednoczęściowy kobiecy kostium utkany z takiego samego materiału jak pończochy czy rajstopy damskie. Bodystocking rzadko kiedy jest jednolity i gładki. Projektanci wykorzystują możliwości elastycznej tkaniny i projektują bodystocking tak, by opatrzone były kwiecistymi wzorami, zawijasami, siateczkowymi wstawkami, a wreszcie seksownymi wycięciami. Historia bodystocking sięga aż połowy XIX wieku, do Stanów Zjednoczonych Ameryki, gdzie kostium ten został po raz pierwszy wykorzystany jako przebranie w sztuce teatralnej. Bodystocking ściśle i idealnie przylega do ciała przez co stanowi jakby drugą skórę, i takie też zadane pełnił w owej sztuce.

Wszystkie te cechy tkaniny pończoszniczej w XXI wieku wykorzystano do tworzenia ekskluzywnej i bardzo popularnej bielizny erotycznej dla kobiet. Panowie uwielbiają wręcz kobiece ciało owiane półprzeźroczystą tkaniną. Dzięki efektowi prześwitywania nie do końca wszystko jest ujawnione i pokazane, co tym bardziej podgrzewa atmosferę w sypialni. Sprawia to, że bodystocking są chętnie kupowane na prezent dla kobiet. Ich wzory, kształty, tajemniczość przełamują nudę w sypialni, burzą schematy do tej pory powtarzane w alkowie małżeńskiej, i sprzyjają potęgowaniu namiętności.

Jeśli w Waszej sypialni rozpanoszyła się rutyna to takie przebrania erotyczne jak bodystocking pomogą ją definitywnie stąd przepędzić. Warto zadbać o udane i satysfakcjonujące życie erotyczne, bo jest ono podstawą dobrego samopoczucia, wzrastającego poczucia własnej wartości, i udanych relacji w związku między kobietą i mężczyzną.