Nie oszukujmy się. Dla większości z nas noc poślubna to nie jest pierwszy raz, kiedy kochamy się z partnerem. Większość inicjację seksualną ma już dawno za sobą. W dzisiejszym szybkim świecie zmieniły się znacznie relacje między kobietą a mężczyzną, zacieśniły stosunki, i do zbliżeń dochodzi szybciej. Nie lubimy przykrych niespodzianek i chcemy sprawdzić partnera nawet i w tej sferze. Wielu nie widzi sensu czekania na tą jedną noc.

Czym więc zaskoczyć go podczas nocy poślubnej? Odpowiedź brzmi: seksowną bielizną!

Pozwól by tej wyjątkowej symbolicznej nocy Twój już teraz Mąż ujrzał Cię po raz pierwszy jako Żonę w nowej odsłonie. Wybierz na tą noc wyjątkowo kuszącą bieliznę, koniecznie w kolorze sukni ślubnej czyli czystej bieli. Niech to będzie Twój mały wkład w tradycję. Wyjątkowa noc wymaga wyjątkowej oprawy w sypialni.

A może zdecydujesz się na wzorzyste bodystocking ściśle przylegające do ciała? Bodystocking to jednoczęściowy strój z materiału pończoszniczego, który może imitować na przykład gorset z pasem do pończoch i samymi pończochami. Takie bodystocking w wydaniu białym sprawi, że będziesz prezentowała się oszałamiająco.

Możesz także wybrać elegancki tiulowy gorset zdobiony kokardkami, pas do pończoch oraz białe pończochy. Mężczyźni uwielbiają takie klasyczne zestawienia, które podkreślają kobiece wdzięki. Gorset podkreśli biust, pas do pończoch zarysuje talię, a pończochy wraz z paskami mocującymi wydłużą optycznie nogi.

Jeśli Twój partner lubi niespodzianki zdecyduj się na przebranie erotyczne. Kostium diablicy czy seksownej pokojówki może podkręcić temperaturę w Waszej poślubnej sypialni do maksimum. To propozycja dla kobiet odważnych, lubiących wyzwania, i pewnych swojej kobiecości.

Noc poślubna to wyjątkowy czas, kiedy dwoje ludzi spotyka się po raz pierwszy jako Żona i Mąż. Oprócz namiętności do sypialni warto wnieść powiew świeżości i zaprezentować się w seksownej bieliźnie zakupionej specjalnie na tą okazję.